foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Tel:177790052, 664492882 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.globrzeszow.pl

ROZTOCZE  WYCIECZKA 2 DNI

+ IMPREZA KARNAWAŁOWA

Termin: 18.02 – 19.02.2023

Program :

1 dzień: Wyjazd z Rzeszowa o godz. 06.30, z Łańcuta o godz. 06.50, z Kańczugi o godz. 07.10 na Roztocze do Krasnobrodu na zwiedzanie: barokowy kościół fund. Marysieńki Sobieskiej, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej /m.in. ciekawa wystawa wieńców dożynkowych, Sanktuarium M.B. Krasnobrodzkiej, Kapliczka na Wodzie. Przejazd do Szczebrzeszyna zwiedzanie: szczebrzeszyńskie chrząszcze, synagoga, Muzeum Starych Zegarów, cerkiew prawosławną i renesansowy kościół.Przyjazd do Zwierzyńca na zakwaterowanie. Odpoczynek. Spacer i zwiedzanie Zwierzyńca: deptak, kościół Na Wodzie, ,, Stawy Echo”. Czas wolny, możliwość wzięcia udziału w kuligu. Obiadokolacja biesiadna (integracyjna z muzyką mechaniczną, zupa, drugie danie, zimna płyta, napoje ciepłe i zimne, aperitif)..Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Zamościa (perły polskiego renesansu i miasta wpisanego na listę UNESCO) na zwiedzanie: Katedra - Kolegiata św. Tomasza, renesansowy rynek i ratusz, Ulica Ormiańska, Synagoga Nadszaniec. Czas wolny. Przejazd do Bełżca. Przyjazd do Bełżca, zwiedzanie: Pomnik – cmentarz obozu zagłady. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA: 380zł os.

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem,

- opłaty drogowe,

- opłaty parkingowe,

-1 nocleg w pensjonacie lub hotelu (pokoje 2,3, osobowe z WC i prysznicem)

-1 śniadanie,

-1 obiadokolacja biesiadna (integracyjna z muzyką mechaniczną, zupa, drugie danie, zimna płyta, napoje ciepłe i zimne, aperitif).

-opieka pilota-przewodnika,

- przewodnik miejscowy po Zamościu,

-ubezpieczenie NW.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

Dla chętnych: Szczebrzeszyn – Muzeum Starych Zegarów, Zamość – Katedra bez kazamat, Nadszaniec – taras widokowy, Krasnobród – Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej) około 18 zł

Możliwość wzięcia udziału w kuligu za dopłatą 15 zł

Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy