foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Biuro Podróży Glob Opole PI Rzeszów

tel: 177790052, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ROZTOCZE  WYCIECZKA 2 DNI

Termin: sezon  2024

Program:

1 dzień: Wyjazd z Rzeszowa o godz. 06.00 do Zwierzyńca na Roztoczu.Przyjazd do Zwierzyńca, zwiedzanie: kościół Na Wodzie, ,, Stawy Echo”, Muzeum Browaru z degustacją piwa. Przejazd do Szczebrzeszyna - szczebrzeszyńskie chrząszcze, synagoga, kirkut (cmentarz żydowski), Muzeum Starych Zegarów, cerkiew prawosławną i renesansowy kościół. Przejazd do Zamościa (perły polskiego renesansu i miasta wpisanego na listę UNESCO) na zwiedzanie: Katedra - Kolegiata św. Tomasza, renesansowy rynek i ratusz, Ulica Ormiańska, Synagoga, Bastion VII i Nadszaniec. Czas wolny. Rotunda (jeśli będzie czynna). Przejazd do pensjonatu lub hotelu w Zamościu lub okolicy. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do Krasnobrodu na zwiedzanie: barokowy kościół fund. Marysieńki Sobieskiej, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej /m.in. ciekawa wystawa wieńców dożynkowych, Sanktuarium M.B. Krasnobrodzkiej, Kapliczka na Wodzie. Przejazd do Gminy Susiec, przejście ścieżką przyrodniczą Rezerwat „Nad Tanwią” - przejście szlakiem nad "Szumami"/ "Szypotami"/ na rzece Tanwi, malownicze wodospady, krótki wypoczynek nad rzeką. Przejazd do Bełżca, po drodze krótki postój w Narolu przy Pałacu Łosiów. Przyjazd do Bełżca, zwiedzanie: Pomnik – cmentarz obozu zagłady. Wyjazd do Rzeszowa. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA: 385 zł os.

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem,

- opłaty drogowe,

- opłaty parkingowe,

-1 nocleg w pensjonacie lub hotelu (pokoje 2,3, osobowe z WC i prysznicem)

-1 śniadanie,

-1 obiadokolacja,

-opieka pilota-przewodnika,

- ubezpieczenie NW

- przewodnik miejscowy po Zamościu,

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Zwierzyniec Muzeum – Browar z degustacją piwa, Szczebrzeszyn – Muzeum Starych Zegarów, Zamość – Katedra bez kazamat, Nadszaniec, Krasnobród – Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej) około 30 zł

Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy